Чоловік жорстоко побив двох жінок, які ховалися від дощу, за відмову зайнятися сексом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
Чоловік жорстоко побив двох жінок, які ховалися від дощу, за відмову зайнятися сексом

Триває слідство.

Фото Pixabay.

Чоловік жорстоко побив двох жінок, які ховалися від дощу, за відмову зайнятися сексом

Наразі чоловіку присудили домашній арешт

Дві подруги ховалися від дощу під альтанкою, коли до них з непристойною пропозицією підійшов невідомий.

У Вінниці чоловік жорстоко побив двох жінок за відмову зайнятися сексом. Підозрюваний запропонував інтим одній з них, а після того, як зрозумів, що не отримає бажаного, вдався до агресії.

Про це повідомляє прес-служба Вінницького міського суду. 

Чоловік бив жінку, яка йому відмовила, обома руками. При цьому він голосно кричав та лаявся.

Так, пізно ввечері підозрюваний побачив, як дві жінки зайшли до альтанки біля лікарні у Вінниці. Подруги хотіли сховатися від дощу. Чоловік підійшов до жінок та розпочав із ними розмову, проте невдовзі він почав голосно лаятися та пропонувати секс одній з них. Він отримав категоричну відмову, що сильно його розлютило.

Чоловік вдарив кулаком в обличчя жінки, від цього вона впала на землю. Коли ж постраждала намагалася встати та сіла на підлогу альтанки, підозрюваний продовжив її бити. Чоловік бив жінку, яка йому відмовила, обома руками. При цьому він голосно кричав та лаявся.

Потерпіла попросила свою подругу про допомогу. Друга жінка, яка побачила побиття своєї знайомої, підняла з землі пляшку та почала замахуватися на чоловіка. Однак той вихопив скляну посудину з її рук та сильно вдарив її по голові. Від удару жінка втратила свідомість.

Після цього підозрюваний продовжив бити першу жінку, яка намагалася покликати на допомогу. Проте перехожі все ж почули крики та прибігли до альтанки. Вони захистили жінок та викликали поліції. Тепер інцидент розглянули у суді.

Наразі чоловіку присудили домашній арешт в період з 21:00 по 07:00 строком на 60 днів. Слідчі дії тривають.

Читайте також: Поліцейські займалися сексом у службовому авто, ігноруючи виклики.