Вантажівки 12 тонн+ платитимуть за користування автодорогами державного значення - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
Вантажівки 12 тонн+ платитимуть за користування автодорогами державного значення

Отакої!

Фото KMU.GOV.UA

Вантажівки 12 тонн+ платитимуть за користування автодорогами державного значення

Це ініціатива Кабміну...

Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді встановити плату за користування дорогами державного значення для транспортних засобів вагою понад 12 тонн.

Про це прем’єр Денис Шмигаль заявив на засіданні уряду 22 вересня, повідомляє Українська правда.

Логіка проєкту доволі проста: тисячі кілометрів автодоріг в Україні будуються за рахунок коштів платників податків, тобто всіх українців. При цьому тисячі кілометрів українських доріг отримують найбільше навантаження і знос саме через вантажівки.

«Логіка проєкту доволі проста: тисячі кілометрів автодоріг в Україні будуються за рахунок коштів платників податків, тобто всіх українців. При цьому тисячі кілометрів українських доріг отримують найбільше навантаження і знос саме через вантажівки. Тому для них пропонується встановити оплату за користування дорогами загального користування», - заявив Шмигаль.

За словами прем’єра, кошти від вантажівок консолідуватимуться в Дорожньому фонді, і стануть додатковим ресурсом «для створення якісно нової інфраструктури для всіх громадян».

Шмигаль додав, що така ініціатива є частиною Угоди про асоціацію України з ЄС, бо це правило «абсолютної більшості європейських країн».

Читайте також: Цукрозаводи вже виробили по два кіла солодкого продукту на кожного українця.