До Гнідавського цукрового заводу вишикувались вантажівки з цукровими буряками (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
До Гнідавського цукрового заводу вишикувались вантажівки з цукровими буряками (Фото)

Завод запустився вчасно і переробить весь цукровий буряк.

Фото: Гнідавський цукровий завод.

До Гнідавського цукрового заводу вишикувались вантажівки з цукровими буряками (Фото)

На підприємстві стартував сезон-2021 і перші вантажівки з цукровими буряками вишикувались на пункті прийому. Цього року планується переробити близько 350-400 тисяч тонн цукрового буряка

Голова правління Гнідавського цукрового заводу Василь Муха зазначив, що для них вже стало доброю традицією зустрічати перший буряк уросчисто – з привітаннями та подарунками.

«Сезон заготівлі і переробки 2021 року буде непростим, адже значно зросла ціна на газ для підприємств. Та попри всі труднощі Гнідавський цукровий завод запустився вчасно і переробить весь цукровий буряк, як великих сільгоспідприємств-партнерів, так і від одноосібних селянських господарств», – розповів Василь Муха.

Вже стало доброю традицією зустрічати перший буряк уросчисто – з привітаннями та подарунками

Далі десятки вантажівок із «солодким коренем» поїхали на розвантаження і кожен працівник заводу взявся до роботи, адже у кожного тут свої обовязки.

Читайте такожГнідавський цукровий завод розпочинає сезон бурякопереробки: чи буде вигідно селянам

До слова, Гнідавський цукровий завод – одне з найпотужніших підприємств області, яка створило соттні робосих місць, аби влиняни не шукали кращої долі поневіряючись закордоном.

Джерело: Фото: Гнідавський цукровий завод