Рябошапка вкотре визнав, що підозра Порошенку – це юридичний треш - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Рябошапка вкотре визнав, що підозра Порошенку – це юридичний треш

Влада досі не змогла довести обґрунтованість своїх звинувачень на адресу експрезидента.

Фото Wikimedia Commons.

Рябошапка вкотре визнав, що підозра Порошенку – це юридичний треш

Підозру п'ятому президенту України колишній генеральний прокурор не підписав

Руслан Рябошапка вкотре заявив, що підозра п'ятому президенту, лідеру партії «Європейська Солідарність» Петру Порошенку , яку його змушували підписати - це «юридичний треш», передає gazeta.ua.

«Справа Порошенка - я про неї говорив, це був відвертий «юридичний треш». Цю підозру я не підписав і через декілька місяців новий генеральний прокурор цю підозру теж не підписала, а провадження взагалі закрила».

Мене звільнили за те, що ми почали боротьбу за очищення прокуратури.

В ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» він також повідомив, що ще однією причиною його звільнення стало кримінальне провадження у справі «ПриватБанку» проти олігарха Ігора Коломойського.

«Мене звільнили за те, що ми почали боротьбу за очищення прокуратури. І ті кишенькові прокурори, багато з яких були пов'язані з парламентом, з депутатами, з якимись міні-олігархами, які теж приходили в кабінет до президента, вони були незадоволені тим, що ці кишенькові прокурори викинуті нами з системи. Це питання, яке було пов'язане з тим самим Коломойським. Оскільки саме ми передали до НАБУ ті матеріали, які стали зараз підставою для перших підозр для колишніх ТОП менеджерів «ПриваБанку», - наголосив Рябошапка.

Читайте також: Разумков припустив, що закон про олігархів Зеленського оскаржать в Конституційному суді.

«Це питання і щодо інших олігархів, справи щодо яких теж були «злиті». Ми ці справи заводили, шукали по всій Україні, відновлювали і починали по ним працювати. От власне і відповідь на це все», - резюмує Рябошапка.