
Водій вантажівки у Білій Криниці влетів у три авто, що зупинились на світлофорі.
Водій вантажівки заснув за кермом: у поліції назвали основну версію смертельної ДТП біля Рівного (Відео)
Основною версією ДТП біля Рівного, що призвела до загибелі однієї людини та травмування ще кількох, слідство розглядає те, що водій вантажівки заснув за кермом. Про це повідомили у Нацполіції Рівненщини, передає Суспільне. Кермувальника ваговоза зі Львівщини суд відправив під домашній арешт.
Сама ДТП сталась на трасі Київ – Чоп у селі Біля Криниця неподалік Рівного 23 вересня. Там у три авто, що зупинились на світлофорі, влетіла вантажівка Renault Premium. Керував нею 26-річний житель Львівщини.
У цій аварії загинула 74-річна пасажирка BMW, вона жителька Рівненщини. Ще чотирьох людей ушпиталили із різними травмами. Станом на 25 вересня, зі слів речниці поліції Марії Юстицької, у лікарні залишаються троє травмованих: дві пасажирки BMW та його водійка.
Після цієї аварії поліція затримала водія вантажівки. 24 вересня у Рівненському міському суді йому обрали запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт. Електронний засіб контролю суд вирішив не застосовувати.
«Підозрюваний у скоєному зізнається. Одна із головних версій, яку опрацьовує слідство, — водій вантажівки заснув за кермом», – повідомила речниця Нацполіції області Марія Юстицька.
«Підозрюваний у скоєному зізнається. Одна із головних версій, яку опрацьовує слідство, — водій вантажівки заснув за кермом», – повідомила речниця Нацполіції області Марія Юстицька.
На момент аварії, як повідомили у поліції, водій ваговоза у стані сп'яніння не був. Санкція статті, яку інкримінують чоловікові, передбачає від трьох до восьми років позбавлення волі.
Читайте також:Легковик врізався у сміттєвоз: загинула молода дівчина (Фото, відео 18+)
