Патрульні спільно з бійцями ДСНС допомогли літній пані, яка згубила ключі від квартири - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Патрульні спільно з бійцями ДСНС допомогли літній пані, яка згубила ключі від квартири

Нічого собі!

Ілюстративне фото oknoportal.com

Патрульні спільно з бійцями ДСНС допомогли літній пані, яка згубила ключі від квартири

За мотивами цієї історії можна знімати фільм

«Одинока літня жінка загубила ключі й не може потрапити до власного помешкання», — такий виклик отримали львівські ТОРівці, інформує Патрульна поліція України.

Коли інспектори роти тактико-оперативного реагування Остап Іващик, Василь Гринчишин та Олександр Бобак отримали виклик, 83-річна львів'янка поневірялася вже кілька годин. Її найближчі сусіди намагалися всіляко допомогти їй та бажаного результату не отримали.

До патрульної поліції бабуся звернулася з останньою надією, адже на годиннику була майже 9 година вечора. Перспектива провести ніч деінде — лякала. Патрульні швидко взяли все у свої руки.

На жаль, без ключа двері відчинити зсередини теж не вдалося. Через деякий час, жінка всеж згадала, що має запасні ключі і Остапові вдалося відчинити двері її до помешкання.

На місце події вони викликали підрозділ ДСНС із драбиною. Патрульний Остап Іващик піднявся до квартири бабусі на третьому поверсі, де було відчинене вікно.

На жаль, без ключа двері відчинити зсередини теж не вдалося. Через деякий час, жінка всеж згадала, що має запасні ключі і Остапові вдалося відчинити двері її до помешкання. Жінка дуже зраділа і подякувала поліцейським.

Уже наступного дня сусіди написали у соцмережах пост вдячності нашим інспекторам ТОРу, за те, що не залишили самотню бабусю у біді.

Читайте також: «Аби поїсти, хтось іде красти, а тут мене безплатно нагодували», – колишній в'язень про благодійну їдальню у Луцьку.