У Луцьку склали перший з 16 автобусів, які мають отримати школи Волині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
У Луцьку склали перший з 16 автобусів, які мають отримати школи Волині

Всі сидіння в автобусі обладнані пасами безпеки, підголівниками та підлокітниками, а також спеціальними корзинами для шкільних портфелів.

Фото із сайту автомобільного заводу.

У Луцьку склали перший з 16 автобусів, які мають отримати школи Волині

ТОВ «БАС МОТОР», офіційний дистриб’ютор продукції ДП «Автоскладальний завод № 1», розпочав поставку шкільних автобусів для учнів Волинської області

Нещодавно учні села Городище Луцького району отримали новий автобус «Богдан А22412» виробництва Луцького автозаводу, йдеться на сайті заводу.

Автобус пофарбований у жовтий колір, з обох боків нанесені написи «Шкільний автобус», а також спереду та ззаду є розпізнавальні знаки «Діти» та «Обмеження швидкості 70 км/год».

Шкільний автобус «Богдан А22412» – це транспортний засіб для перевезення учнів, обладнаний у відповідності до всіх стандартів та вимог нормативно-правових документів, які застосовуються в Україні. Зокрема він відповідає екологічному стандарту EURO-5. Всі сидіння в автобусі обладнані пасами безпеки, підголівниками та підлокітниками, а також спеціальними корзинами для шкільних портфелів. Автобус пофарбований у жовтий колір, з обох боків нанесені написи «Шкільний автобус», а також спереду та ззаду є розпізнавальні знаки «Діти» та «Обмеження швидкості 70 км/год».

Нагадаємо, що тендер на закупівлю 16 нових шкільних автобусів був проведений Управлінням освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації 30 червня 2021р. За результатами відкритих торгів в системі «ПРОЗОРРО» пропозиція ТОВ «БАС МОТОР» була визнана найкращою.

Читайте також: На Волині медики «швидкої» змагались 7 годин: хто переміг​.