Cухожилля з яловичини на понад пів мільйона гривень ввозили в Україну під виглядом жиру (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Cухожилля з яловичини на понад пів мільйона гривень ввозили в Україну під виглядом жиру (Фото)

Митники виявили неправдиві відомості щодо найменування товарів.

Фото: Волинська митниця.

Cухожилля з яловичини на понад пів мільйона гривень ввозили в Україну під виглядом жиру (Фото)

Через митний пост «Ягодин» під виглядом жиру намагались провезти вантаж м'ясопродукції з яловичини на суму понад 500 тисяч гривень

Прямуючи з Республіки Польща в Україну заїхав вантажний транспортний засіб, під керуванням громадянина Республіки Білорусь. Згідно товаросупровідних документів в автомобілі переміщувався вантаж «Яловичого замороженого жиру», де відправником являлась польська компанія.

В результаті повного митного огляду зазначеного транспортного засобу, було виявлено що фактично у вантажному відсіку автомобіля в картонних коробках переміщується товар «Cухожилля з яловичини заморожені», що підтверджується маркуванням виробника на упаковці товару «BEEF SINEW».

Працівниками Волинської митниці складено протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вартістю 529 тисяч гривень вилучено до рішення суду.

Таким чином, керівник підприємства відправника, вчинив дії, спрямовані на переміщення через м/п «Ягодин» Волинської митниці на митну територію України товару з приховуванням від митного контролю, тобто шляхом подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів.

Працівниками Волинської митниці складено протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вартістю 529 тисяч гривень вилучено до рішення суду. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

 
 

 

Джерело: Волинська митниця