Українським олімпійцям, які здобули в Токіо «дерев'яні» медалі, також виплатять премії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
Українським олімпійцям, які здобули в Токіо «дерев'яні» медалі, також виплатять премії

Михайло Кохан також одержить свої 200 тисяч гривень за четверте місце в Токіо.

Фото НОК.

Українським олімпійцям, які здобули в Токіо «дерев'яні» медалі, також виплатять премії

Йдеться про місця з четвертого по шосте

Кабмін виплатить грошові винагороди 25 українським олімпійцям, які посіли 4-6 місця на літній Олімпіаді у Токіо.

Про це під час засідання уряду повідомив прем'єр Денис Шмигаль, інформує Економічна правда.

«Ще одне питання, яке завдяки програмам президента вийшло на новий рівень - це розвиток спортивної інфраструктури та підтримка спорту в Україні. Це окремий великий проєкт у рамках Великого будівництва, завдяки якому з'являться тисячі спортивних майданчиків по всій країні», - сказав Шмигаль, відкриваючи засідання.

Йдеться про 25 українських олімпійців та їх тренерів - за 4 місце виплатять 200 тис грн, за 5-те - 140 тис грн, за 6-те 100 тис грн.

Крім цього, також важливий напрямок - підтримка спорту великих досягннь і зокрема олімпійської збірної України, додав він.

«Ми вважаєм за необхідне підтримати наших олімпійців, які достойно змагались, але не отримали призові місця. Ті наші спортсмени, які зайняли 4, 5 та 6 місця в Токіо, також отримають грошові винагороди від держави», - додав прем'єр.

За його словами, йдеться про 25 українських олімпійців та їх тренерів - за 4 місце виплатять 200 тис грн, за 5-те - 140 тис грн, за 6-те 100 тис грн.

Крім того, для тренерів, які готують збірну до зимової Олімпіади у Пекіні 2022 року, призначать 12 стипендій. Розмір такої стипендії - більше 40 тис грн.

Також уряд призначив стипендії для дітей з інвалідністю за високі спортивні досягнення.

«89 дітей, які показали гарні результати в різних видах спорту, отримуватимуть президентські стипендії в розмірі понад 5 тисяч гривень щомісяця. Стипендії також будуть призначені 43 їхнім тренерам», - заявив Шмигаль.

Нагадаємо, у Токіо завершилися змагання Ігор ХХХІІ Олімпіади, які тривали на спортивних аренах з 23 липня по 8 серпня. Українські спортсмени на них здобули 19 медалей.

Нагорода від держави для медалістів: за золото - 125 тис дол, за срібло - 80 тис дол, за бронзу - 55 тис дол.

Читайте також: На Волині щодня 50 осіб офіційно стають водіями. Як отримати або обміняти посвідчення?.