Покарали волинянина, який купив «ковідний» документ, щоб не сидіти на самоізоляції - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.37 € 30.64
Покарали волинянина, який купив «ковідний» документ, щоб не сидіти на самоізоляції

Фейковий документ обійшовся обвинуваченому у 100 злотих.

Фото Главком.

Покарали волинянина, який купив «ковідний» документ, щоб не сидіти на самоізоляції

Обвинувачений повністю визнав вину

Любомльський районний суд Волинської області визнав винним непрацюючого місцевого мешканця у підробці документів і покарав штрафом 8,5 тис. грн. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на вирок від 17 вересня.

На початку серпня 2021 року замовив у невстановленої досудовим розслідуванням особи виготовлення підробленого міжнародного свідоцтва про вакцинацію/профілактику. Фейковий документ обійшовся у 100 злотих (приблизно 700 грн).

 Фейковий документ обійшовся у 100 злотих (приблизно 700 грн).

23 серпня під час проходження прикордонного контролю в пункті пропуску «Ягодин» Волинської митниці обвинувачений надав міжнародне свідоцтво про вакцинацію/профілактику від Covid-19 як підставу звільнення від обов’язку перебування на самоізоляції на території України. Однак такий документ у дійсності не видавався Волинською обласною клінічною лікарнею.

Обвинувачений повністю визнав вину і щиро розкаявся. Зрештою, суд дійшов висновку, що покарання у вигляді штрафу буде достатньо. При цьому суд не вбачав підстав для призначення суворішого покарання у вигляді арешту чи обмеження волі.

Читайте також: Викрили схему підробки свідоцтв про вакцинацію від COVID-19 з «медзакладів Волині»

Джерело: Главком