У Луцьку відбудеться конкурс читців - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
У Луцьку відбудеться конкурс читців

Усіх любителів літератури запрошують.

Фото ілюстративне.

У Луцьку відбудеться конкурс читців

Метою конкурсу є популяризація творчої спадщини видатної української поетеси Лесі Українки

У рамках заходів з відзначення 150-річчя від Дня народження Лесі Українки в Луцьку відбудеться міський конкурс читців «ЛеЛіра».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

До участі запрошуються мешканці Луцької міської територіальної громади: діти, учнівська молодь, студенти середніх та вищих навчальних закладів, аматори художнього слова.

Конкурс відбуватиметься в один тур 13 листопада в приміщені мистецького салону «Лесина світлиця», за адресою вул. Драгоманова 23 (Державний історико-культурний заповідник у місті Луцьку).

Ознайомитись з детальним положенням та отримати анкету учасника можна на фейсбук-сторінці Мистецький салон «Лесина світлиця», або написавши за електронною адресою [email protected]

Телефони для довідок: (093) 417 74 78; (050) 610 27 39.

Заявки приймаються до 3 листопада.

Конкурс відбуватиметься в один тур 13 листопада в приміщені мистецького салону «Лесина світлиця», за адресою вул. Драгоманова 23 (Державний історико-культурний заповідник у місті Луцьку).

У випадку погіршення епідеміологічної ситуації та посилення карантинних обмежень конкурс відбуватиметься у форматі онлайн.

До участі прийматимуться відеозаписи виступів учасників, відзняті спеціально для конкурсу, які не використовувалися раніше та були надіслані на електронну адресу конкурсу не пізніше 3 жовтня. Монтаж відео допускається за умови, що 80 % відеочасу конкурсант буде присутнім у кадрі. Звук та відео повинні бути максимально якісними. Дозволяється зйомка зі смартфону. Титрування не потрібне. Окремо журі врахує глядацьке голосування, яке проведуть на сторінці департаменту культури Луцької міської ради у фейсбуці для вручення диплому «Глядацьких симпатій».

Про можливе перенесення конкурсу у формат онлайн учасників поінформують окремо.

Організатори конкурсу: департамент культури Луцької міської ради та Волинська обласна громадська організація «Нова Перспектива».

Читайте такожЛеся Українка заговорила голосом акторки Ірми Вітовської.