Міжнародний аеропорт «Рівне» вперше за понад 20 років прийняв літак Boeing 737-500 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.37 € 30.64
Міжнародний аеропорт «Рівне» вперше за понад 20 років прийняв літак Boeing 737-500

Боїнг 737-500 у Рівному.

Фото Рівненська обласна рада.

Міжнародний аеропорт «Рівне» вперше за понад 20 років прийняв літак Boeing 737-500

У міжнародному аеропорту «Рівне» 3 жовтня приземлився літак Боїнг 737-500 литовської авіакомпанії KLASJET

Про це повідомляє обласна рада.

Борт доставив 49 пасажирів з міжнародного аеропорту Швехате (Відень, Австрія). Наступного дня, 4 жовтня, з рівненського летовища «Боїнг»  відлетів до міжнародного аеропорту імені Бен-Гуріона (Тель-Авів, Ізраїль).

За попередньою інформацією, ці роботи проводитимуться до травня 2022 року.

- Ми прийняли літак без  жодних перешкод, оскільки, завдяки злагодженій роботі колективу, зуміли належним чином організувати прийом міжнародного рейсу. До речі, востаннє «Боїнг» у Рівному приземлявся ще за часів війни у Югославії. Деякі літаки тоді частково базувалися у Рівному,  – розповів директор КП «Міжнародний аеропорт Рівне» Олександр Якубець.

Попри те, що Боїнг прийняли без перешкод, для поліпшення заїзду літака на перон потрібно розширити руліжну доріжку та оновити застарілу світлосигнальну систему заходу на посадку, зауважує очільник летовища.

До того ж у зв’язку з проведенням запланованих робіт, пов’язаних з реконструкцією окремих складових аеропорту (руліжної доріжки, перону, світлосигнальної системи і будівництва огорожі), аеропорт не зможе повноцінно функціонувати  протягом тривалого часу. За попередньою інформацією, ці роботи проводитимуться до травня 2022 року.

Читайте також: Чому під Луцьком австрійці засівають пшеницю​.