Обвал будинку: мер Володимира-Волинського не знає, коли відкриють проїзд - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
Обвал будинку: мер Володимира-Волинського не знає, коли відкриють проїзд

«Коли частину будівлі розберуть і не буде загрози, що може статись обвал на проїжджу частину, одну смугу можна буде відкрити».

Фото Офіційний сайт Володимира-Волинського.

Обвал будинку: мер Володимира-Волинського не знає, коли відкриють проїзд

Як відомо, цими днями обвалилась фасадна стіна в будинку на вулиці Ковельській, 36, який є пам’яткою архітектури місцевого значення у Володимирі-Волинському

У зв’язку з цим частину вулиці перекрили. Під час учорашнього брифінгу міського голови Ігоря Пальонки журналісти поцікавились, у який термін мають провести демонтаж будинку та коли відновлять дорожній рух на цій ділянці.

Однак голова не зміг назвати конкретної дати.

Ігор Пальонка.
Ігор Пальонка.

 

Коли частину будівлі розберуть і не буде загрози, що може статись обвал на проїжджу частину, одну  смугу можна буде відкрити.

– Усе буде залежати від робіт по демонтажу, - сказав він. - Наразі є рекомендації будівельної організації, яка проводила обстеження даного об’єкта та визначила  хід виконання робіт. Коли частину будівлі розберуть і не буде загрози, що може статись обвал на проїжджу частину, одну  смугу можна буде відкрити. Щодо терміну, коли це буде, поки невідомо.

Читайте також: Обвал архітектурної пам'ятки на Волині, ймовірно, стався через вибрані металеві балки у підвалі​.