Неймовірно! Українська волейболістка перемогла на клубному чемпіонаті Азії (Фото, відео)

Волейбольна Україна вітає нашого капітана з першим титулом у новому ігровому сезоні.

Фото із сайту asianvolleyball.net.

Казахстанський «Алтай», у якому виступає капітан збірної України Надія Кодола, став переможцем клубного чемпіонату Азії

У фіналі Алтай з рахунком 3:0 переміг таїландську команді «Накхон Ратчасіма», інформує volleyball.ua.

Клубний чемпіонат Азії-2021. Фінал

«Алтай» (Казахстан) - «Накхон Ратчасіма» (Таїланд) - 3:0 (25:22, 25:22, 25:20)

На груповому етапі казахстанський колектив переміг філіппінське «Ребіско» (3:0), іранську «Сайпу» (3:0) і таїландський «Супрім» (3:0). У півфіналі команда української волейболістки знову зустрілася з «Сайпою» з Ірану і знову одержала перемогу (3:1)

Українська волейболістка також увійшла до символічної збірної турніру, як краща догравальниця клубного чемпіонату Азії.

Нагадаємо, що Надія Кодола лише у цьому міжсезонні перейшла до «Алтаю». Саме ця команда є чинними чемпіоном країни та володарем національного кубку.

Волейбольна Україна вітає нашого капітана з першим титулом у новому ігровому сезоні! Браво, Надіє!