Модні тенденції нижньої білизни - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.21 € 30.48
Модні тенденції нижньої білизни

Новомодні тенденції в нижній білизні дають можливість створювати неймовірно чудовий симбіоз різних часів.

Фото sokolingerie.com.

Модні тенденції нижньої білизни

У сучасному світі жінки все більше надають перевагу красивій нижній білизні

Пані цінують важливість даного елементу одягу, адже це додає впевненості, створює відчуття легкості та комфорту. До того ж спокуслива жіноча білизна невідмовно діє на чоловічу частину населення.

Головні тренди та тенденції

Кожен сезон вносить свіжі ідеї та цікаві погляди, адже відомо, що мода має циклічну природу. Іноді вона повертається до минулого досвіду, а через деякий проміжок часу додає новий струмінь і нове уявлення про красу та жіночність.

Новомодні тенденції в нижній білизні дають можливість створювати неймовірно чудовий симбіоз різних часів, що знаходить своє втілення у:

 • білизні з завищеною лінією талії;

 • поверненні рюш та елементів прикрас;

 • новому погляді на трусики-шорти;

 • квітковому принті та етнічному забарвленні;

 • зростанні популярності білизни з мережива;

 • принті у вигляді горошку;

 • появі яскравої білизни для спорту.

Аби зрозуміти масштабність нововведень, необхідно розглянути кожну новацію у деталях. Це можна зробити на сайтах спеціалізованих інтернет-магазинів. Наприклад, виробник жіночої білизни та одягу для дому SokoLingerie виготовляє жіночу білизну та стильний домашній одяг у власному ательє. Вся продукція має гарантовану якість та зручність. Дизайнерська білизна, бюстгальтери бралет та топ бралет шиються в обмеженій кількості, при цьому є можливість індивідуального замовлення.

Білизна з мережива у новому сезоні

Складно уявити те відчуття, яке виникає у жінки, коли вона одягає чудову білизну з мережива. Особливе відношення прекрасної статі до мережива спонукало дизайнерів розробити декілька ліній, які мають задовольнити будь-який жіночий каприз.

Мереживо – це завжди ніжність та сексуальність. Дуже привабливо виглядають бралети, виготовлені з прозорого мережива. Білизна нового сезону, що представлена на італійських показах, має різні фасони, починаючи від класичного поєднання атласу та мережива до новітніх поглядів на мереживний pinar-style, які прикрасять жінок з будь-якою фігурою.

В моду знову повернулася мереживна білизна з ліфом та стренгами чорних і білих відтінків. На піку популярності стають ліфи типа балонет з тонкими бретелями.

Популярні матеріали для виготовлення білизни

Відомі модельєри для пошиття нижньої білизни використовують найрізноманітніші тканини, але у новому сезоні на піку популярності буде:

 • бавовна;

 • шовк;

 • атлас;

 • поліестер;

 • мікрофібра.

Жіноча нижня ретро-білизна

Занижена посадка в одязі вже йде на задній план разом із білизною такою крою. На зміну приходить завищена лінія талії. Трусики з завищеною талією мають дуже жіночний вигляд. Так в модній ретро-білизні нового сезону представлені трусики з завищеною талією у поєднанні з підтяжками. Такі моделі ідеально підійдуть до брюк та під сукню, адже допоможуть гармонічно змоделювати фігуру, зробить акцент на талії та замаскує «вушка» на стегнах. Гама кольорів також змінилась. Популярними стають:

 
 • квітковий принт (крупний/дрібний), обов’язково у контрасті до загального фону;

 • бордо;

 • синій.

Білизна в горошок знову входить в тренд завдяки використанню тканин різної текстури. Вона підійде прихильницям новаторської класики, але головною перевагою ретро-білизни є комфорт.

Безшовна білизна

Модною тенденцією стає безшовна білизна, яка користується дуже великим попитом серед жінок. Особливу популярність мають моделі зі складною конструкцією, завдяки котрій можна замаскувати деякі недоліки фігури. Безшовна білизна чудово обгортає тіло, зручна та не помітна під одягом.