Океан Ельзи представив кращі кавери на хіт Обійми на честь свого 27-річчя (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
Океан Ельзи представив кращі кавери на хіт Обійми на честь свого 27-річчя (Відео)

Океан Ельзи 16 років тому.

Фото instagram.com/okeanelzy_official.

Океан Ельзи представив кращі кавери на хіт Обійми на честь свого 27-річчя (Відео)

Пісня, за словами учасників групи, звучить на всіх континентах, у сотнях країн, десятками мов

Український гурт Океан Ельзи відзначає 27-й день народження з дня свого заснування. З цієї нагоди музиканти випустили творчий кліп. Ролик з'явився у Facebook колективу, передає КорреспонденТ.

У відео зібрані кращі, на думку музикантів, кавери на пісню Обійми, яка звучить у виконанні грузинів, у стилі фламенко і реп, а також акапельно у виконанні глядачами на концерті ОЕ.

У відео зібрані кращі, на думку музикантів, кавери на пісню Обійми, яка звучить у виконанні грузинів, у стилі фламенко і реп, а також акапельно у виконання глядачами на концерті ОЕ.

Читайте також: Як їсти, щоб добре спати

«Сьогодні 27! І саундтрек нашої спільної з вами любові цього ДР - пісня Обійми. Вона звучить на всіх континентах, у сотнях країн, десятками мов. І це відео, створене з ваших каверів на нашу Обійми, - кращий подарунок для нас. Обнімаємо всіх і кожного та дякуємо, що всі роки ми разом. І далі йдемо з любов'ю», - підписано відео.