У Раді зареєстрували законопроєкт про надання українцям звання «Батько-герой» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
У Раді зареєстрували законопроєкт про надання українцям звання «Батько-герой»

Звання пропонують надавати тим, у кого п'ятеро дітей і більше.

Фото: pixabay.com.

У Раді зареєстрували законопроєкт про надання українцям звання «Батько-герой»

Таке почесне звання, як і звання «Мати-героїня», пропонують присвоювати з урахуванням вагомого особистого внеску

11 жовтня у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №6162, яким українцям пропонують надавати звання «Батько-герой».
Авторами документа вказано 43 народних депутатів, які представляють різні парламентські фракції та групи, передає видання «Гордон».

«Почесне звання «Батько-герой» присвоюється чоловікам, які виховали п'ятьох і більше дітей, які досягли восьмирічного віку, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку», – ідеться у проєкті закону.

Таке почесне звання, як і звання «Мати-героїня», пропонують присвоювати «з урахуванням вагомого особистого внеску [...] у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей».

У пояснювальній записці зазначено, що звання «Батько-герой» необхідне для «забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

У пояснювальній записці зазначено, що звання «Батько-герой» необхідне для «забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства», що є «важливим завданням демократичної держави».

Станом на 13 жовтня законопроєкт перебуває на розгляді комітетів Ради.

Читайте також:Волинянин встигає і борщі синам варити, і відео у ТікТок знімати (Відео)