Надя Дорофєєва розповіла про свою пухлину та вперше показала шрам на грудях - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Надя Дорофєєва розповіла про свою пухлину та вперше показала шрам на грудях

Надя нагадує жінкам, як важливо вчасно звертатися до лікаря і перевірятися.

Фото ТСН.

Надя Дорофєєва розповіла про свою пухлину та вперше показала шрам на грудях

Чотири роки тому артистка зробила операцію

Українська співачка Надя Дорофєєва вперше зізналася, що у неї колись була пухлина, пише ТСН.

13 жовтня відзначили всесвітній день без бюстгальтера, тому сааме до цього дня артистка вирішила поділитися цією історією. За словами Наді, чотири роки тому у неї діагностували фіброаденому молочної залози. Артистка зробила операцію з видалення пухлини.

 

 Про цю неприємну ситуацію у житті Дорофєєвій нагадує шрам на грудях, який вона довгий час приховувала і лише зараз наважилася показати.

Я ніколи не говорила вам про те, що на моїх грудях є шрам.

«Я ніколи не говорила вам про те, що на моїх грудях є шрам. Весь цей час я замазувала його тональним кремом, ховала під одягом, маскувала усіма можливими способами... і тільки недавно прийняла і полюбила. Цей шрам нагадує мені про те, що чотири роки тому в моєму житті трапилася фіброаденома і наступна операція з її видалення», - розповіла Надя.

Вона нагадала своїм підписницям, як важливо вчасно звертатися до лікаря і перевірятися. Днями Надя побувала на щорічному огляді у свого мамолога і нагадала фанаткам, щоб вони теж не забували відвідувати спеціаліста.

Зазначимо, що чоловік Наді Дорофєєвої, шоумен Володимир Дантес під її постом лишив коментар, у якому підтримав кохану. Він написав: «Моя дівчинко! Кайф, що поділилася».

Читайте також: Лучанка стала найкращою на чемпіонаті України з йоги​.