«Я почувалася зрадженою»: дівчину вигнали з церкви за зйомки у порно - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
«Я почувалася зрадженою»: дівчину вигнали з церкви за зйомки у порно

Еддісон Сінс стала порнозіркою через бажання подорожувати.

Скріншот з відео.

«Я почувалася зрадженою»: дівчину вигнали з церкви за зйомки у порно

Американка в таємниці від батьків знімалася у фільмах для дорослих та для еротичних журналів

Еддісон Сінс, яка сповідує християнство, вигнали з церкви за зйомки у порно.

Історію дівчини опублікували в Daily Star, передає УНІАН.

Коли я прийшла у свою церкву, мене відвели убік та дали зрозуміти, що знають про мій спосіб життя, й попросили більше не повертатися.

«Коли я прийшла у свою церкву, мене відвели убік та дали зрозуміти, що знають про мій спосіб життя, й попросили більше не повертатися. Я почувалая зрадженою», – розповіла вона.

Дівчина додала, що попри все вона досі вірить у Бога та сповідує християнство: «Мої стосунки з Богом не змінилися. Я все ще люблю його та знаю, що він любить мене, але досвід з церквою змусив мене боятися знову відкритися».

Зазначається, що дівчина не тільки знімалася у фільмах для дорослих, але і нерідко з'являлася в еротичних журналах, а також зареєструвалася на платформі OnlyFans, користувачі якої отримують доступ до контенту за певну плату.

Багато місяців вона робила це в таємниці від батьків, але в якийсь момент мати дізналася про її кар'єру. Вона побачила еротичний журнал з оголеною донькою на обкладинці.

«Я завжди відчувала, що повинна виїхати з дому. Одна з причин, по якій я вирішила робити відвертий контент, полягала в тому, що агентства відправляють актрис на зйомки в різні країни. Тоді я подумала, що це буде відмінний спосіб, щоб подорожувати світом», – розповіла Еддісон Сінс.

Читайте також: Українець знімав любощі зі своєю дружиною і викладав на порносайт. Його судили.