Олег Міщенко: «Зарплати в Росії у тридцять разів більші, ніж в Україні» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Олег Міщенко: «Зарплати в Росії у тридцять разів більші, ніж в Україні»

Зараз футболіст знаходиться в статусі вільного агента.

Фото пресслужби ФК Амкар.

Олег Міщенко: «Зарплати в Росії у тридцять разів більші, ніж в Україні»

Футболісту потрібно встигнути заробити, вважає колишній гравець пермського «Амкара»

32-річний екс-гравець київського «Динамо», донецького «Металурга», «Ворскли» і російського «Амкара» Олег Міщенко поділився думкою про те, чому українські футболісти їдуть грати в Росію, передає fanday.net.

З 1 січня цього року скільки тисяч людей з України переїхали і отримали російське громадянство?

«Якщо дивитися чисто на політику, на ситуацію з війною, то це неправильно. Але давайте знову ж...

З 1 січня цього року скільки тисяч людей з України переїхали і отримали російське громадянство? Їх дуже багато, нереально просто, не пам'ятаю точної цифри, тому не хочу говорити і обманювати. Це не спортсмени. Чому про них ніхто не говорить? Те, що у них чемпіонат навіть не на п'ять, а на десять голів сильніший, ніж наш — це факт. Те, що наша збірна сильніша, ніж їхня — це теж факт. Той чемпіонат, який був у нас з 2010 по 2016 рік, був набагато сильнішим за російський. Але зараз Росія попереду України на років десять у розвитку футболу. Коли такого не було, ми були сильнішими і мали якісних футболістів.

Я розумію і підтримую Іванісеню в тому, що він перейшов у «Крила Рад». Він дуже хороший гравець, я з ним був у «Маріуполі» і пам'ятаю. Те, що він закрив собі поки збірну, це факт. Поки що. Ніхто не знає, що буде завтра. Він хоче рости як футболіст, прогресувати і грати у сильному чемпіонаті, і в цьому він має рацію. Повірте, футбольна кар'єра не настільки довга. Я ніколи не думав, що у 28 або 29 років закінчу з футболом. Треба встигнути щось заробити, відкласти, купити.

Зараз зарплати в Росії у разів тридцять більші, ніж в Україні. У «Амкарі» я заробляв більше, ніж в українських клубах. 30 тисяч доларів на місяць.

Колись у «Ворсклі» теж були хороші зарплати, 20-30 тисяч доларів. Коли був живий Олег Бабаєв, платили солідні гроші. Але те, що є в Україні зараз, не зрівняється з умовами, які пропонують у Росії», — зазначив Міщенко.

Читайте також: «Вбив сім'ю заради повії». Дружина Ікарді звинуватила чоловіка у зраді

Контракт Міщенка належав «Амкару» з 2016 по 2017 роки. Зараз футболіст знаходиться в статусі вільного агента.