Директор Луцьктепла розповів, коли в квартири лучан подадуть опалення - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Директор Луцьктепла розповів, коли в квартири лучан подадуть опалення

Хоч в кінці тижня синоптики прогнозують у Луцьку потепління до 15-17 градусів.

Фото з відкритих джерел.

Директор Луцьктепла розповів, коли в квартири лучан подадуть опалення

Обіцяють у найближчі три дні

У підприємстві «Луцьктепло» активно працюють, аби забезпечити опаленням 100% житлового фонду.

Про це повідомив директор ДКП «Луцьктепло» Іван Скорупський, інформує ІА ВолиньPost.

Нагадаємо, 11 жовтня у Луцьку розпочали опалювальний сезон. Першочергово теплопостачання подали до медичних та освітніх закладів.

Іван Скорупський розповів, що тепло є у всіх районах Луцька, але не у всіх будинках. За словами посадовця, підприємство працювало на вихідних, аби якнайшвидше забезпечити опалення для усіх лучан.

Тепло є у всіх районах Луцька, але не у всіх будинках. За словами посадовця, підприємство працювало на вихідних, аби якнайшвидше забезпечити опалення для усіх лучан.

«Тепло є у всіх районах. У першу чергу, ми забезпечували теплом навчальні та лікувальні заклади міста. Будинки, які розташовані поруч, також вже опалюються. Зараз ми працюємо над тим, аби у всіх житлових будинках було тепло. Для цього треба час. Будемо намагатися ввімкнути опалення у найближчі три дні», - зауважив Іван Скорупський.

Однак, як каже очільник підприємства «Луцьктепло», у кінці тижня синоптики прогнозують у Луцьку потепління до 15-17 градусів на кілька днів. У такому випадку опалення будуть вимикати.

«Далі прогноз погоди показує 15-17 градусів на кілька днів. Тому при такій температурі навколишнього середовища ми не будемо подавати тепло, бо це марнотратство», - каже Іван Скорупський.

Читайте також: Тепло, світло і газ: скільки українці платитимуть у новому опалювальному сезоні