У Рівному невідомі підпалили шину під дверима квартири - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
У Рівному невідомі підпалили шину під дверима квартири

Оце так помстилися.

Фото Pixabay.

У Рівному невідомі підпалили шину під дверима квартири

У поліції розпочали розслідування

Все сталось у багатоповерхівці Рівного, на вулиці Соломії Крушельницької. Хтось підпалив автомобільну шину, двері квартири на першому поверсі спалахнули. Рятувальники, які приїхали на місце, евакуювали людей з верхніх поверхів. Поліція встановила - це був підпал. Кому передали привіт зловмисники, з'ясовував Юрій Чорнобривець.

Ось так мешканці багатоповерхівки на вулиці Соломії Крушельницької розповідають про пожежу, яка сталася напередодні. Кажуть, невідомі особи у ночі підпалили шини під дверима квартири на першому поверсі. У ній проживає 56-річна жінка, яка працює двірницею. Сусіди впевнені, що це була помста.

Нам вдалось дістати відео з камер спостереження, які знаходяться поруч, і з місцем, де сталася пожежа. На ньому видно, як у під'їзді яскраво спалахує вогонь. Після чого звідти виходить невідома особа. Далі, приїжджають пожежники, евакуйовують людей та гасять полум'я.

Від сильної температури спалахнули двері всіх інших квартир, які були поруч. Також була загроза вибуху газу, оскільки над дверима проходить труба.

Надзвичайники не підтверджують, що це був підпал, але й не заперечують. Кажуть одне, масштаб та наслідки цієї пожежі могли б бути набагато більшими, якби не вчасне реагування.

Жертв та постраждалих не має. Натомість - згорівші двері, закопчені стіни, стеля, пошкоджена електропроводка, а також присутній їдкий та неприємний запах.

Читайте також: Пожежа у Рівному: горіла багатоповерхівка.