Відомо, коли лучани побачать у платіжках нарахування за тепло - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Відомо, коли лучани побачать у платіжках нарахування за тепло

Майже з початку року усі почали сплачувати постійну витрату щомісяця.

Фото з відкритих джерел.

Відомо, коли лучани побачать у платіжках нарахування за тепло

За теплопостачання лучани розраховуватимуться за той період, відколи відбудеться подача теплоносія в квартири

За теплопостачання лучани розраховуватимуться за той період, відколи відбудеться подача теплоносія в квартири. Для кожного будинку це будуть різні дати і різні суми, залежно від фактичного споживання.

Про це повідомив директор ДКП «Луцьктепло» Іван Скорупськи ІА Волинські Новини.

Нагадаємо, цьогоріч у платіжках лучан замість чотирьох позицій, які лучани оплачували «Луцьктеплу», в лютневих платіжках з’явилося сім. З лютого у квитанціях стали вказані умовно постійна частина, умовно змінна, плата за гаряче водопостачання, плата за абонентське обслуговування щодо теплової енергії і щодо гарячої води, внески на заміну й обслуговування загальнобудинкових лічильників теплової енергії.

Майже з початку року усі почали сплачувати постійну витрату щомісяця. Змінна витрата буде нараховуватися безпосередньо за ті дні, з якого числа буде постачатися тепло у житлові будинки, пояснює очільник «Луцьктепла».

Змінна витрата буде нараховуватися безпосередньо за ті дні, з якого числа буде постачатися тепло у житлові будинки, пояснює очільник «Луцьктепла».

«У більшості будинків встановлені лічильники тепла, тому скільки використано тепла – це буде пропорційно розділено і відображено в платіжках. Де лічильника тепла немає, він може також скоро з’явитися, бо в підприємства є інвестиційна складова і споживачі можуть сплачувати за цей лічильник. Без лічильника тепла нарахування буде здійснюватися з тієї доби, відколи це тепло буде подано. Буде довідка, посвідчена експлуатаційною компанією, головою ОСББ, про те, що саме в такий-то день було запущено тепло. І від того дня буде здійснено нарахування. Це не буде якийсь один день для всіх, це буде справедливо, залежно від того часу, коли тепло потрапило в будинок», – пояснює Скорупський.

Читайте також: Директор Луцьктепла розповів, коли в квартири лучан подадуть опалення