На котельні, яка забезпечує теплом будинки 33-го, 40-го ті 55-го мікрорайонів Луцька – сталася аварія - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
На котельні, яка забезпечує теплом будинки 33-го, 40-го ті 55-го мікрорайонів Луцька – сталася аварія

Котельня надає послуги з гарячого водопостачання та опалення у будинки на 33-му, 40-му і 55-му мікрорайонах.

Фото Суспільного.

На котельні, яка забезпечує теплом будинки 33-го, 40-го ті 55-го мікрорайонів Луцька – сталася аварія

Аварія сталася в ніч на 19 жовтня на котельні на вулиці Карбишева

Котельня надає послуги з гарячого водопостачання та опалення у багатоквартирні будинки на 33-му, 40-му і 55-му мікрорайонах обласного центру.

Як розповів речник ДКП «Луцьктепло» Антон Безносиков, аварію вдалося локалізувати, працівники працюють над тим, щоб відновити попередні параметри роботи.

Не працює наразі котельня на вулиці Рамковій, 20. Зі слів Антона Безносикова, там теж стався порив, роботи з його ліквідації тривають. Загалом в місті зараз працюють три аварійні бригади «Луцьктепла».

Станом на 19 жовтня майже 200 луцьких багатоповерхівок вже опалюються, більше 500 – досі без тепла.

Без послуг також залишається центральний тепловий пункт на Соборності, 24. Його роботу зможемо відновити після ліквідації витоку. В районі ЛПЗ не працюють два пункти: на Даньшина, 10 та на Гнідавській, 65 а. Там зараз завершуємо монтаж насосного обладнання.

Читайте також: Відомо, коли лучани побачать у платіжках нарахування за тепло

Від початку опалювального сезону в Луцьку сталося 28 поривів на теплових мережах.

Як розповів Антон Безносиков, станом на 19 жовтня майже 200 луцьких багатоповерхівок вже опалюються, більше 500 – досі без тепла:

«Протягом двох днів плануємо забезпечити теплоносієм усі 100% багатоповерхівок у Луцьку. Але є і трапляються витоки, тому не виключаємо складнощі, які можуть виникнути в деяких будинках».

У Луцьку усього – 43 котельні, 32 з них – у роботі.

Джерело: Суспільне Волинь