Повідомили, коли зросте вартість проїзду в луцьких маршрутках - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Повідомили, коли зросте вартість проїзду в луцьких маршрутках

Вже скоро.

Фото: volyn.com.ua.

Повідомили, коли зросте вартість проїзду в луцьких маршрутках

Члени виконавчого комітету Луцької міської ради підтримали рішення щодо підняття вартості проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху

Вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах, зросте до 8 гривень. Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

Після офіційного оприлюднення рішення в друкованих засобах масової інформації, послуга з перевезення одного пасажира автобусами у звичайному режимі руху становитиме 8 гривень. Для учнів закладів загальної середньої освіти міста Луцька - 4 гривні за одну поїздку, за наявності учнівського квитка.

Після офіційного оприлюднення рішення в друкованих засобах масової інформації, послуга з перевезення одного пасажира автобусами у звичайному режимі руху становитиме 8 гривень.

Луцький міський голова Ігор Поліщук зазначив, що з такою швидкістю, як у нас в місті перевізники стають на нові маршрути з автобусами екологічного стандарту Євро-5, на кінець року вулицями курсуватиме більше половини великогабаритних автобусів, а в першій половині наступного року з «Богданами» та «Еталонами» планують «завершити» взагалі.

Читайте також: Чому 40-й квартал у Луцьку без води і тепла.