Більшість українців кажуть, що збідніли за час президентства Зеленського - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Більшість українців кажуть, що збідніли за час президентства Зеленського

Більшість респондентів – 55,5% – вважають, що фінансове становище їхньої родини за останні 2 роки погіршилося.

Фото Депо.

Більшість українців кажуть, що збідніли за час президентства Зеленського

Більш ніж половина українців скаржаться на погіршення фінансового становища своєї родини за час перебування на президентській посаді Володимира Зеленського

Водночас для кожного десятого українця обіцяний Зеленським «кінець епохи бідності» все ж наступив.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), передає Depo.ua.

Головною причиною економічної кризи 42,1% українців вважають високий рівень корупції, 31,2% – некомпетентність влади.

 

 Як зазначають соціологи, більшість респондентів – 55,5% – вважають, що фінансове становище їхньої родини за останні 2 роки погіршилося. Про покращення говорять 10,7% респондентів, а ще 32,9% стверджують, що нічого не змінилося.

Головною причиною економічної кризи 42,1% українців вважають високий рівень корупції, 31,2% – некомпетентність влади. Вважають причиною кризи пандемію коронавірусу 12,1% опитаних, 8,5% говорять про війну на Донбасі як про головну причину економічної кризи.

 

 Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування 15-18 жовтня 2021 року серед 1200 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Метод - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера (computer-assisted telephone interviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує 3,2%.

Читайте також: На перше місце вийшла «Європейська Солідарність», «Слуга народу» обвалилась слідом за Зеленським – рейтинги КМІС.