На вихідних в Україні вдарять морози - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73
На вихідних в Україні вдарять морози

Отакої!

Фото Pixabay.

На вихідних в Україні вдарять морози

Погода в найближчі кілька днів різко зіпсується, повернуться морози й почнуться дощі

Після нетривалого, але інтенсивного потепління в Україну повертається холодна погода. Найближчими вихідними погода різко зіпсується, подекуди пройдуть дощі, а вночі температура знову почне опускатися до «мінусових» значень.

Про це свідчать дані Погода УНІАН.

Згідно з прогнозом, в Києві в суботу буде ясна і безхмарна погода, температура повітря вночі +3°, вдень +13°. У неділю вночі очікується -1°, а вдень - до +9°, похмуро, суцільна хмарність, невеликий дощ.

У Луцьку в суботу вночі +3°, вдень +10°, невелика хмарність. У неділю - хмарно з проясненнями, вночі -2°, вдень +9°.

У Львові в суботу вночі +3°, вдень +11°, практично безхмарно. У неділю вночі -2°, вдень +8°, похмуро, суцільна хмарність, невеликий дощ.

У Луцьку в суботу вночі +3°, вдень +10°, невелика хмарність. У неділю - хмарно з проясненнями, вночі -2°, вдень +9°.

У Вінниці в суботу буде ясно і безхмарно. Температура повітря +2°...+12°. У неділю температура буде -3°...+8°, хмарно з проясненнями.

У суботу в Одесі буде невелика хмарність, температура вночі +7°, вдень +17°. У неділю - невелика хмарність, +3°...+14°.

У Харкові в суботу температура вночі становитиме +1°, вдень +16°, невелика хмарність. У неділю стовпчики термометрів покажуть 0°...+10°, хмарно з проясненнями.

У Дніпрі в суботу - невелика хмарність, злива, температура вночі +2°, вдень +16°. У неділю температура становитиме +1°...+12°, хмарно з проясненнями.

У Сімферополі в суботу - хмарно з проясненнями, +7°...+18°. У неділю - похмуро, суцільна хмарність, +1°...+8°, дощ.

Жителів Маріуполя в суботу чекає похмура погода і суцільна хмарність, температура вночі +5°, вдень +16°. У неділю вночі очікується +1°, вдень +12°, похмуро, суцільна хмарність.

Читайте також: Міхалок з «Ляпіса» побив чоловіка на концерті: поліція відкрила кримінал (Відео).

У Краматорську в суботу буде похмуро, злива. Температура вночі +1°, вдень +14°. У неділю буде похмуро, суцільна хмарність, вночі +1°, вдень +12°.

У Сєвєродонецьку завтра буде похмура погода і невеликий дощ температура вночі +1°, вдень +16°. У неділю - похмуро, суцільна хмарність, температура становитиме +1°, вдень +11°.