Мешканці села, де стався спалах поліомієліту, втікали від медиків городами і спускали собак - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Мешканці села, де стався спалах поліомієліту, втікали від медиків городами і спускали собак

Оце так!

Фото ua.depositphotos.com.

Мешканці села, де стався спалах поліомієліту, втікали від медиків городами і спускали собак

Громадян спершу обдзвонювали, проте ті на розмови погоджувалися неохоче

Мешканці села Велика Омеляна Рівненської області відмовлялися спілкуватися з медиками, які збирали інформацію про місцевих дітей до 5 років у зв’язку зі спалахом поліомієліту в одній з родин.

Про поведінку селян у Facebook розповів головний санлікар області Роман Сафронов, передає УНІАН.

Медики повинні були оглянути дітей на місці на ознаки ГРВІ та коронавірусу.  

Він зауважив, що громадян спершу обдзвонювали, проте ті на розмови погоджувалися неохоче. Після цього було вирішено відправили з області бригаду фахівців в саму ОТГ, щоби зібрати всю необхідну для подолання спалаху поліомієліту інформацію.

Крім того, медики повинні були оглянути дітей на місці на ознаки ГРВІ та коронавірусу.  Сафронов посилається на місцевого активіста Сергія Ковальчука, який став свідком дивної реакції місцевого населення на приїзд медиків.

«Що ми мали? Закриті перед носом ворота, втечу городами, відпускання на подвір’я собак, словом, даруйте що ображаю патріотичні почуття – цивілізацію в усій красі», – пише Сафронов.

Санлікар зауважив, що зустріч представників влади місцеві мешканці також ігнорували, натомість зачиняли власні домівки від фахівців з області: «В лікувальний заклад не приходимо, на зустріч в сільраду - також, додому не пускаємо, бо зламати власну картину світу – ось що реально страшно. Навіть в інтернеті ліньки знайти інформацію про одну з найбезпечніших вакцин, що використовуються від страшної хвороби, краще постити котиків в мережі ніж перейматись ризиками для власної дитини».

Читайте також: У Рівному загублений собака прийшов шукати господиню... в поліцію.