Сьогодні у Володимирі-Волинському був великий шопінг (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Сьогодні у Володимирі-Волинському був великий шопінг (Фото)

Дотримувалися і карантинних обмежень.

Фото Володимир-Волинської міськради.

Сьогодні у Володимирі-Волинському був великий шопінг (Фото)

23 жовтня у парку «Слов’янський» та поблизу, незважаючи на прохолодну погоду, уже від самого ранку було велелюдно, адже тут розгорнувся великий виїзний торгівельний майданчик з овочами, м’ясом, рибою, медом, хлібобулочною, молочною продукцією та іншими сільськогосподарськими та продовольчими товарами

В осінньому ярмарку взяли участь 80 продавців з різних куточків Волині та сусідньої Рівненської області, що привезли до Володимира-Волинського широкий асортимент продукції, яку жителі та гості міста мали змогу придбати за нижчими, ніж на ринку, цінами, йдеться на сайті Володимир-Волинської міськради.    

Доки жителі міста та гості ярмаркували, гарної атмосфери додавали музичні композиції, які жваво виконував духовий оркестр «Арсен». 

Продукцією, яка користувалась найбільш високим попитом, про що свідчили довгі черги біля торгових лотків та вантажних автомобілів, були сезонні овочі – картопля та особливо капуста, яку за бажанням покупця могли одразу нашинкувати. Якщо капусту у сітках можна було придбати по 4 гривні за кілограм, то шинкована вартувала 8 гривень за кілограм. Вартість картоплі на ярмарку становила 4-5 гривень за кілограм. Цибулю продавали по 8 гривень.

 

 

Чималі черги утворились і біля торгових місць продавців ковбаси та сирого м’яса. За шинку без кістки правили 105 гривень, за м’якоть шиї 125 гривень та за бочок 85 гривень за кілограм. Не меншою популярністю користувалась і жива риба: коропи продавали по 80, товстолоби по 45, а карасі по 55 гривень за кілограм.

 

 За доброю традицією на ярмарок до Володимира-Волинського завітало Братство бджолярів землі Волинської «Ройовий стан», які презентували не тільки смачну, а й  корисну для здоров’я медову продукцію.

 

 Окрім продуктових товарів, на ярмарку можна було придбати і кролів різних порід, як м’ясних, так і декоративних, а також домашню птицю.

 

 Справжньою окрасою ярмарку стали квіти хризантем у горщиках, саджанці декоративних та плодових дерев і кущів, які заполонили простір на одній з алей парку «Слов’янський».

 

Доки жителі міста та гості ярмаркували, гарної атмосфери додавали музичні композиції, які жваво виконував духовий оркестр «Арсен».   

 

 Читайте також: Ковельчани прибрали своє місто (Фото).