Б'ють по спині та ногах: школярка написала заяву на батьків у поліцію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Б'ють по спині та ногах: школярка написала заяву на батьків у поліцію

Нездорові методи виховання.

Фото Pixabay.

Б'ють по спині та ногах: школярка написала заяву на батьків у поліцію

Дівчинка боялася повертатися додому

На Волині поліцейські попіклувались про дівчинку, щодо якої вчиняли домашнє насильство. Школярка власноручно написала заяву про те, щоб її відвезли в дитячий заклад, бо боїться їхати додому, де батьки б’ють її по спині, сідницях і ногах.

Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.

Скарги дівчинки підтвердили і вчителі у школі, а на її тілі виявили ознаки тілесних ушкоджень.Факт вчинення домашнього насильства виявили під час чергового відпрацювання ювенальні поліцейські, офіцер громади та представниця служби у справах дітей в одній з громад області. Скарги дівчинки підтвердили і вчителі у школі, а на її тілі виявили ознаки тілесних ушкоджень.

Не гаючи часу, дитину офіцер громади, за погодженням з відповідною службою, доставив у реабілітаційний центр в одному з міст області. Тут вона перебуватиме на час проведення перевірки.

Усі матеріали про факт можливого вчинення домашнього насильства щодо учениці ювенальні поліцейські зібрали та розглядають.
Вирішується питання про притягнення батьків до відповідальності. Триває необхідна перевірка.

Читайте також: Рідні знайшли 15-річну школярку у петлі.