У Шацькі озера випустили тонну коропа - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
У Шацькі озера випустили тонну коропа

Пливи, рибо, пливи...

Фото з сайту Шацької громади.

У Шацькі озера випустили тонну коропа

Риби в озерах побільшало завдяки дії «Програми розвитку рибного господарства Шацької селищної ради на 2021-2025 роки»

В Шацькій територіальній громаді відбулося зарибнення двох озер: Великого Чорного та Люцимера. У водойми випустили одну тонну коропа (400 кг – в Велике Чорне, 600 кг – в Люцимер).

Про це інформують на сайті Шацької територіальної громади.

До хорошої справи долучилися члени громадської організації «Рибалки-любителі Шацького району» та небайдужі мешканці Шацька, яким вдалося зібрати ще 16 тис. грн.

Риби в озерах побільшало завдяки дії «Програми розвитку рибного господарства Шацької селищної ради на 2021-2025 роки», в межах якої на зарибнення цьогоріч було виділено 44, 340 тис. грн.

До хорошої справи долучилися члени громадської організації «Рибалки-любителі Шацького району» та небайдужі мешканці Шацька, яким вдалося зібрати ще 16 тис. грн. Отже, для зарибнення було придбано коропа на загальну суму понад 60 тис. грн.

Рибу випустили в озера 22 жовтня. У процесі зарибнення взяли участь Сергій Карпук, Шацький селищний голова, та громадські активісти.

«Маємо намір і надалі продовжувати цю хорошу справу, збагачуючи рибним ресурсом наші озера», – зазначив очільник громади.  

Читайте також: Спалював бур'яни: 80-річний чоловік загинув під час пожежі на власному городі.