Навчились будувати: під час ремонту мосту замурували пенсіонерку (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73
Навчились будувати: під час ремонту мосту замурували пенсіонерку (Фото)

Як такого не помітити?

Фото Мосфільм.

Навчились будувати: під час ремонту мосту замурували пенсіонерку (Фото)

Через будівництво мосту в Струсові на Тернопільщині місцеву мешканку, яка живе поруч, практично замуровують на власному подвір’ї

Ремонтні роботи мосту, що знаходиться на трасі Н-18, проводять ще з минулого року, пише gazeta.te.ua.

Зараз роботи знаходяться на завершальному етапі, тут триває влаштування тротуарів, бордюрів та бар’єрного огородження.

Саме тоді з’ясувалося, що конструкція аварійна та потребує капітального відновлення. Зараз роботи знаходяться на завершальному етапі, тут триває влаштування тротуарів, бордюрів та бар’єрного огородження.

Все було б добре, якби таке будівництво не завдавало проблем людям. Адже з цієї ж дороги здійснюється заїзд на подвір’я до пані Романи. Під час проведення будівництва підходів до мосту дорогу підняли і встановили бордюр, що унеможливлює заїзд. Тепер тут почали облаштовувати відбійники, які взагалі не дозволять жінці та її родичам в’їхати чи виїхати з власного помешкання.

Читайте також: Вагон зійшов з колії: біля кордону позашляховик влетів під потяг (Фото)

Пані Романа вже пенсіонерка, нещодавно перенесла інсульт і потребує постійного догляду. Каже, що ніякі дозвільні документи ніколи не підписувала. Тому, якщо документи з її згодою десь і є, то вони підроблені.