Збирали каштани, щоб встановити пам’ятник Героям - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Збирали каштани, щоб встановити пам’ятник Героям

Волинь-нова

Збирали каштани, щоб встановити пам’ятник Героям

У Поромівській громаді завершилась акція збору каштанів для встановлення пам’ятника учасникам АТО-ООС, в результаті якої зібрали 600 гривень.

 У Поромівській територіальній громаді Володимир-Волинського району завершилась благодійна акція «Збери каштани — підтримай встановлення пам’ятного знаку воїнам АТО -ООС», яка тривала протягом двох місяців.

  За словами директорки Поромівського ліцею Нелі Вегерич, найбільш активними учасниками збору стали учні початкових і середніх класів.  Діти носили каштани в мішечках, ящичках, відрах і висипали у великі мішки. Всього зібрали понад 200 кг плодів. До збору грошей на встановлення пам’ятника мають приєднатися благодійники. Приблизна вартість майбутнього  пам’ятника – 150 тисяч гривень.

 Пам’ятний знак борцям за волю і незалежність України планують встановити до свята Покрови наступного року.

Нагадаємо, у конкурсі проектів пам’ятного знака перемогла робота завідувачки будинку культури села Бужанка Тетяни Климюк, яка запропонувала доповнити меморіальний комплекс у їхньому селі. Пам’ятний знак борцям за волю і незалежність України планують встановити до свята Покрови наступного року.

До слова, в Поромівській громаді проживає 97 учасників АТО -ООС, двоє загинули на фронті, ще двоє померли, повернувшись додому.

Читайте також: На Волині відкрили для проїзду праву сторону «варшавської» траси (Фото)