«Схоже на Ді Капріо»: Арахамія не впізнав одне з найвідоміших висловлювань українського філософа Григорія Сковороди - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
«Схоже на Ді Капріо»: Арахамія не впізнав одне з найвідоміших висловлювань українського філософа Григорія Сковороди

Отакої!

Фото 24tv.ua.

«Схоже на Ді Капріо»: Арахамія не впізнав одне з найвідоміших висловлювань українського філософа Григорія Сковороди

«Світ ловив мене, та не спіймав», – мовиться про цю цитату

Голова фракції «Слуга народу» відповідав на бліц-питання в ефірі одного з українських телеканалів. Відповідне відео швидко поширилося й мережею, передає 24tv.ua.

Арахамія, схоже, дещо розгубився. Спочатку він відповів, що «поняття не має», хто може бути її автором. Водночас жартома додав, що згадав про Леонардо ді Капріо у фільмі «Впіймай мене, якщо зможеш» режисера Стівена Спілберга. Тоді йому розповіли, що мовиться про Сковороду й запитали, що могла б означати ця фраза.

Без поняття, який контекст був у Сковороди…

«Без поняття, який контекст був у Сковороди… Можливо, тому що він хотів щось виразити та показати народу, а вони цього не зрозуміли», – припустив Арахамія.

Над такою реакцією політика покепкував відомий український сатирик, поет і блогер Юрко Космина. Він опублікував на своїй фейсбук-сторінці пост, де трішки змінив легендарну цитату Сковороди й підписав її автором американського актора і кінопродюсера Ді Капріо.

Читайте також: Помер відомий письменник, лауреат Шевченківської премії.