Баскетбол: Київ-Баскет на виїзді поступився Рілскі

Кияни відклали питання виходу з групи на друге коло.

Фото пресслужби БК Київ.

Триочкові - грізна зброя

У випадку перемоги наша команда мала б непогані шанси практично гарантувати собі з групи вже після першого кола. Суперник, здавалося, був відповідний - аутсайдер групи з Болгарії мав у пасиві тільки дві поразки проти наших двох перемог, пише Спорт.юа.

Проте не так сталося, як гадалося.

Проте не так сталося, як гадалося. Програш у першій чверті був сприйнятий, як випадковість, програш другої - як збіг. Тим більше, в третій, здалося, нарешті справи пішли так, як треба. Але болгарські спортсмени всю гру бомбардували наш кошик влучними дальніми, а у четвертій чверті поставили цей процес на конвеєр - візуально здалося, що відсотків 90 дальніх кидків у «Рілскі Спортист» були точними, якщо не більше. Про це свідчить і рахунок останньої чверті - принизливі 31:9.

В підсумку кияни отримали 96:80 і відклали питання виходу з групи на друге коло групового етапу.

«Рілскі Спортіст» (Болгарія) -  «Київ-Баскет» (Україна) - 96:80 (24:23, 22:20, 19:28, 31:9).

«Рілскі Спортіст»: Браун, Георгієв З., Іванов П., Портер, Сімеонов - Адірков, Георгієв Н., Гесс, Карамфілов, Педжет, Попов.

«Київ-Баскет»: Гаррет, Анікенко, Вудсон, Кеффі, Ковальов - Вашингтон, Іванов В., Скапінцев, Тіртішник, Томпсон.