Курси НБУ $ 36.57 € 37.03
Колишня дружина екскапітана збірної, лучанина Тимощука звинуватила його в контрабанді ікон у РФ на 10 мільйонів євро

Тимощук – рекордсмен за кількістю зіграних матчів у складі збірної України з футболу.

Фото: EPA.

Колишня дружина екскапітана збірної, лучанина Тимощука звинуватила його в контрабанді ікон у РФ на 10 мільйонів євро

Ексдружина футболіста додала, що з Донецька до Росії Тимощук вивіз їхнє спільне майно, використовуючи зв'язки

Колишня дружина футболіста Анатолія Тимощука Надія Навроцька розповіла, що екскапітан збірної України незаконно вивіз у РФ ікони на €10 млн і не планує повертатися на батьківщину. Про це вона повідомила в інтерв'ю виданню FanDay.net, опублікованому 1 листопада, передає інтернетвидання «Гордон».

 

 

 

«[Тимощук] зайнявся контрабандою в особливо великому розмірі, €10 млн. Тимощук вивіз ікони до Росії. Він колись розповідав, що це українське надбання тощо. Але вивіз їх до Росії, і вони перебувають у підвалі його квартири на Крестовському острові [у Санкт-Петербурзі], – зазначила Навроцька. – Тимощук завіз це, начебто, українське надбання до Росії. Це були наші ікони, але, по суті, не можна вивозити такі цінності з України».

Ексдружина футболіста додала, що з Донецька до РФ Тимощук вивіз їхнє спільне майно, використовуючи зв'язки.

«А чому б і ні? У перші роки війни Тимощуку дали навіть якусь грамоту від керівництва [терористичної організації] «ДНР»… Тому я переконана, що з Росії Тимощук не збирається взагалі ніколи повертатися до України. Колись були варіанти повернутися за допомогою [екстренера збірної України Андрія] Шевченка, [президента Української асоціації футболу Андрія] Павелка або [президента ФК «Шахтар» Ріната] Ахметова. Але не думаю, що він цього хотів по суті. І наше розлучення тут ні до чого. Туди, до Росії, вітер йому якось дме сильніше, а він за вітром», – наголосила Навроцька.

«Туди, до Росії, вітер йому якось дме сильніше, а він за вітром», – наголосила Навроцька.

42-річний Тимощук в Україні виступав за «Волинь» (Луцьк) та «Шахтар». 2007 року футболіст покинув донецький клуб, де був капітаном. За кордоном Тимощук грав за «Зеніт» (Санкт-Петербург, Росія), «Баварію» (ФРН) та «Кайрат» (Казахстан). Наразі Тимощук працює асистентом головного тренера «Зеніту» Сергія Семака.

У складі збірної України він провів 144 матчі і є рекордсменом за цим показником. Виступи за національну команду він завершив улітку 2016 року.

2014 року стало відомо, що Тимощуку у РФ пропонували набути російського громадянства, але він відмовився.

 

 

Шлюб Тимощука з Навроцькою тривав із 2000-го до 2016 року, 2010-го в них народилися дві доньки. Навроцька живе з ними в Німеччині.

Читайте також:Саленко назвав найкращого українського футболіста після Шевченка

Telegram Channel