
Багато людей обурювалися і не сідали на маршрут, тому що можна отримати штраф.
З Луцької автостанції скасували автобусні рейси. Які саме
Станом на 4 листопада правоохоронці склали чотири протоколи за порушення правил перевезення на громадян, які не мали з собою відповідних дозвільних документів
З Луцької автостанції № 1 не вийшли в рейс міжобласні автобуси 4 листопада, у напрямку міст Вінниця та Івано-Франківськ. Про це Суспільному розповів старший диспетчер автостанції Віталій Бондарчук.
За різних обставин у середу, 3 листопада, з автостації в Луцьку не виїхало 119 автобусів, а до Луцька не доїхали 28 автобусів.
Також 3 листопада, зі слів Віталія Бондарчука, зірвалася частина рейсів на місто Тернопіль: «Було виконано тільки два рейси з восьми. Багато рейсів закорочує: Ужгород їздить до Львова». Через посилення карантинних обмежень для пасажирських перевезень за останні два тижні кількість пасажирів на автостанціях у Луцьку зменшилась удвічі, – зазначив старший диспетчер Віталій Бондарчук.
Через посилення карантинних обмежень для пасажирських перевезень за останні два тижні кількість пасажирів на автостанціях у Луцьку зменшилась удвічі, – зазначив старший диспетчер Віталій Бондарчук.
З його слів, найімовірніше це пов’язано з набуттям чинності постанови Кабміну щодо нових правил перевезень на час карантину.
Сертифікат про вакцинацію перевіряв водій перед посадкою, – розповіла пасажирка автобуса міжобласного сполучення Ковель – Тернопіль Валентина. Жінка говорить: має документ в електронному варіанті.
Працівники автостанції в Луцьку не перевіряють у пасажирів наявність паспортів вакцинації. Касирка Тетяна Боярчук каже: це не входить до її обов’язків.
«Робота як була, так і лишається. Я не зобов’язана питати людей про паспорт вакцинації. Їхні довідки. Я просто продаю квиточки», – говорить жінка.

Приїхав до Луцька з Рівного Андрій Іллюк. Зі слів чоловіка, про можливу перевірку документів попередив водій автобуса.
«Водій відразу, коли я сідав, попередив, що можуть зупинити та будуть перевіряти. Я сказав, що в мене є. Але багато людей обурювалися і не сідали на маршрут, тому що можна отримати штраф», – розповів пасажир автобуса.
Дотримання правил перевезення пасажирів в умовах карантину перевіряють працівники Держпродспоживслужби, органів місцевого самоврядування, правоохоронці, – розповіла речниця нацполіції Волині Ольга Бузулук.
Станом на 4 листопада правоохоронці склали чотири протоколи за порушення правил перевезення на громадян, які не мали з собою відповідних дозвільних документів. «Перших два дні протоколи складались на перевізників, а потім – на громадян. Ще додалось три протоколи», – каже речниця волинських правоохоронців.
Розмір штрафу для перевізників, додала Ольга Бузулук, становить 34 тисячі гривень, для громадян без відповідних документів – 17 тисяч гривень.
Читайте також:Приймальне відділення екстреної меддопомоги Луцької міської клінічної лікарні відремонтували за 34 мільйони гривень
