Капітан «Аякса», який пахом «перевірив на міцність» стійку воріт, показав «загіпсованого цюцюрника» (Фото)

Отакої!

Фото REUTERS.

Таки добре мати хороше почуття гумору...

Капітан амстердамського «Аякса» Душан Тадіч в поєдинку 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів допоміг своїй команді обіграти дортмундську «Боруссію» (3:1). На 72-й хвилині сербський форвард ціною травми забив гол, інформує УНІАН.

Після гри Душан віджартувався:

«Щоб перемогти у Дортмунді, знадобилося кілька «м'ячів». Сподіваюся, що штанга у порядку. Бажаю тобі якнайшвидшого одужання, подруго».

А ось повернувшись в Амстердам після тріумфу Тадіч розсмішив всіх кумедним «загіпсованим членом».

«Боруссія» вийшла вперед на 37-й хвилині матчу завдяки пенальті у виконанні Марко Ройса. «Аякс» відігрався на 72-й хвилині (забив Тадіч), після чого відзначився на 82-й (Себастьєн Алле) і третій компенсованій (Деві Классен). Підсумковий рахунок - 1:3.

«Аякс» набрав 12 очок і лідирує в групі С. У «Боруссії» - 6 очок і друга позиція.