Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
На Прикарпатті вшосте за рік зафіксували землетрус

Походження поштовхів невідоме.

Фото з відкритих джерел.

На Прикарпатті вшосте за рік зафіксували землетрус

Підземні поштовхи сталися у Надвірнянському районі Івано-Франківської області, який відомий своїми нафтовими промислами

У вівторок, 9 листопада, поблизу міста Надвірна (Івано-Франківська область) зафіксовано землетрус магнітудою 2,3 бали за шкалою Ріхтера.

Про це повідомили на сайті Головного центру спеціального контролю.

 Коливання відчуваються тільки окремими людьми, які перебувають в спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах.

Підземні поштовхи сталися о 14:07 і були нетривалими. Епіцентр землетрусу був розташований на північний схід від Надвірної, на глибині 3 км.

За класифікацією землетрусів належить до ледве відчутних. Коливання відчуваються тільки окремими людьми, які перебувають в спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах», - йдеться у повідомленні.

У Головному центрі спеціального контролю нагадали, що протягом 2021 року на території Надвірнянщини було зареєстровано вже 5 таких землетрусів - 30 березня, 11 травня, 4 , 8 червня та 29 жовтня (з магнітудами 2,5; 2,6; 2,1; 2,5 та 2,3 бали за шкалою Ріхтера відповідно).

Відомо, що в околицях Надвірної від початку минулого століття активно розробляють нафтогазові родовища. Однак, наразі нез’ясовано, чи мають підземні поштовхи техногенне походження.

Читайте також: Погода на середу, 10 листопада: вночі на Волині лютуватиме морозище.

Telegram Channel