Луцька «Волинь» обіграла «Альянс» з мінімальним рахунком

Нарешті волиняни здобули перемогу!

Фото ФК «Волинь».

Перший тайм завершився без голів

У поєдинку 18-го туру Першої футбольної ліги України між «Волинню» та «Альянсом» (Липова Долина, Сумська область ) перемогу здобули «Хрестоносці» з рахунком 1:0, передає пише «Суспільне».

На 71 хвилині після подачі Андрія Ляшенка, гол забив гравець луцької команди Богдан Кобзар, який вийшов на заміну.

Зустріч відбулася 14 листопада в Луцьку на стадіоні «Авангард». Матч волиняни розпочали, як команда-претендент до зони вильоту в Другу лігу, але виграли.

У другому таймі на 71 хвилині після подачі Андрія Ляшенка, гол забив гравець луцької команди Богдан Кобзар, який вийшов на заміну. До цього «Волинь» не могла вразити ворота суперника три матчі поспіль.

Богдан Кобзар відзначився четвертим забитим голом у сезоні. Нині він найкращий бомбардир у команді.

Наступний матч «Волинь» зіграє 20 листопада на виїзді проти «Ужгорода».

Довідково: Дебютний матч в історії протистоянь обох команд відбувся рік тому – тоді «Волинь» зуміла здолати дебютантів Першої ліги на виїзді – 2:0. А навесні у Луцьку двічі вів у рахунку вже «Альянс», однак поєдинок завершився бойовою нічиєю – 2:2. Ну і на початку цього сезону в Сумах команди також розійшлися мировим результатом – 0:0. В команді «Альянс» грає ексфутболіст «Хрестоносців» Євгена Непляха.