Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Хмарно та сухо. Якою буде погода у понеділок

Доброго ранку, Луцьк!

Фото: Віктор Чухрай.

Хмарно та сухо. Якою буде погода у понеділок

Середня місячна температура у листопаді передбачається від 1°C до 7°C тепла, що близько до норми

У понеділок, 15 листопада, у переважній більшості областей України встановиться хмарна та прохолодна погода. Вдень повітря прогріється до 3-5, на заході та півдні – до 10 градусів тепла.

Про це повідомляє Укргідрометцентр.

На півночі України встановиться прохолодна погода – температура повітря сягатиме 3-6 градусів тепла. На Сумщині буде холодніше – +2...+4 градуси. Опади не передбачаються, швидкість вітру сягне 5-10 метрів на секунду.

У східних областях очікується мінлива хмарність, без опадів. Вдень повітря прогріється до +3...+6 градусів. Вітер північно-східний, 5-10 метрів на секунду.

На заході сухо, хмарно з проясненнями. Температура повітря становитиме 5-8 градусів тепла, на Закарпатті – +8...+10 градусів. Вітер східний, 5-10 метрів на секунду.

На заході сухо, хмарно з проясненнями. Температура повітря становитиме 5-8 градусів тепла. Вітер східний, 5-10 метрів на секунду.

У центрі очікується суха та хмарна погода. Денна температура повітря сягне 4-7 градусів тепла. Вітер північно-східний, 5-10 метрів на секунду.

На півдні хмарно з проясненнями, без опадів. вдень повітря прогріється до +8....+10 градусів. Вітер північно-східний, 5-10 метрів на секунду.

У Криму також очікується мінлива хмарність. Температура повітря становитиме від 9 до 11 градусів тепла, вітер північно-східний, 5-10 метрів на секунду.

Читайте також:Мікеле залишив Італію заради любові до лучанки

Telegram Channel