Навіщо у Володимир приїздили фахівці Національного інституту польської культурної спадщини - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
Навіщо у Володимир приїздили фахівці Національного інституту польської культурної спадщини

Востаннє храм ремонтували 15 років тому.

Фото volynua.com.

Навіщо у Володимир приїздили фахівці Національного інституту польської культурної спадщини

Костел востаннє ремонтувався більше 15-ти років тому

12 листопада у Володимирі-Волинському побували фахівці Національного інституту польської культурної спадщини з Варшави, які спільно з експертами приватної організації «METIOR 3D» проводили дослідження будівлі римо-католицького храму Іоакима та Анни, інформує сайт volynua.com.

Нагадаємо, що 2 листопада під час візиту до Володимира-Волинського Генерального Консула Республіки Польща Славоміра Місяка міський голова Ігор Пальонка порушив питання можливості реставрації костелу в межах програми «Спільна спадщина», яку фінансує фундація «Полоніка». Відповідне письмове звернення було передане Славоміру Місяку.

Як розповів ксьондз Лєшек Кошляга, костел востаннє ремонтувався більше 15-ти років тому, а нині у плачевному стані і дах храму, і фасад, і приміщення підземелля.

Аби повністю дослідити храм, польські фахівці виконали зйомку костелу з усіх боків, а також сканування спеціальним пристроєм, аби потім розробити 3D-модель будівлі. 

Аби повністю дослідити храм, польські фахівці виконали зйомку костелу з усіх боків, а також сканування спеціальним пристроєм, аби потім розробити 3D-модель будівлі. На основі цього потім буде виготовлена проєктно-кошторисна документація на проведення реставраційних робіт.

Читайте також:У Камені-Каширському біля храму замайоріли прапори