У Рівному встановлять ялинку за три мільйони гривень (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
У Рівному встановлять ялинку за три мільйони гривень (Фото)

Оце так!

Фото suspilne.media.

У Рівному встановлять ялинку за три мільйони гривень (Фото)

Нову штучну ялинку з декором мають доставити до 1 грудня

Про це йдеться в інформації про тендер на порталі публічних закупівель «ProZorro», там вказаний і переможець торгів. За три мільйони гривень місто купило 18-метрову ялинку, набори іграшок, гірлянди, ангелів, сани з оленями, світлодіодну сім'ю ведмедів. Влада купила штучне дерево на свята вперше, передає suspilne.media.

Новорічну ялинку Рівному постачатиме «Епіцентр К», який виграв тендер і готовий продати комунальному підприємству «Міськсвітло» штучне дерево й декорації за 2 994 999 гривень. Дані про це опублікували на сайті публічних закупівель «Prozorro». Доставити місту товар підприємство повинно до 1 грудня.

На майдані мають з'явитися світлодіодні сани з чотирма оленями, два ангели з сурмою, заввишки 2,2 метра.

За інформацією з тендерної документації, штучна ялинка повинна максимально мати вигляд живого дерева, загальною висотою 18 метрів. Знизу діаметр дерева має бути 8,2 метра. Огорожа навколо ялинки повинна складатися з 24 щитів з банерної тканини на металевому оцинкованому каркасі. На банері запланували зображення новорічної символіки.

Спеціалісти «Міськсвітла», які готували технічні завдання, вказали, що маківка ялинки повинна мати вигляд «кульбабки», коли з серцевини в різних напрямках виходять «волосинки», які можуть переливатись й миготіти різними кольорами.

Також на майдані мають з'явитися світлодіодні сани з чотирма оленями, два ангели з сурмою, заввишки 2,2 метра. А ще – світлодіодні самець оленя, кінь, сім'я ведмедів й сніговик. Висота фігур – від 2 до 2,5 метра.

Переможець тендеру має забезпечити головну ялинку п'ятьма комплектами світлодіодних прикрас на стовпи, які повинні мати вигляд силуетів ангелів.

Читайте також: Не дочекався якихось півтора місяці: українець викинув... минулорічну ялинку (Фото).