Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Був сиротою: поховали 18-річного хлопця, якого збило авто біля Луцька

Він був дуже хорошим хлопцем, завжди приходив на допомогу, був волонтером  у таборі «Єдність» у примісті Ковеля, де займався з дітками з інвалідністю.

Фото газети Вісник.

Був сиротою: поховали 18-річного хлопця, якого збило авто біля Луцька

Вічна пам'ять

У місті Ковелі 20 листопада поховали 18-річного хлопця, якого два дні тому збило авто у селі Струмівка Луцького району, передає Вісник.

Відомо, що загиблого юнака звали Дмитро Луцкевич. Він круглий сирота, його виховала бабуся, з якою він проживав у Ковелі. У нього ще залишилися два менші братики, для яких він був опорою і підтримкою. Тепер увесь тягар з їх вихованя ліг на плечі бабусі, яка пережила стільки втрат рідних людей.

Як розповідають знайомі Дмитра, він був дуже хорошим хлопцем, завжди приходив на допомогу, був волонтером  у таборі «Єдність» у примісті Ковеля, де займався з дітками з інвалідністю.

Поховальне богослужіння за Дмитром пройшло у церкві християн віри євангельської у Ковелі. 

Читайте також: Від дружини поїхав до іншої жінки: у Луцьку судили водія, в крові якого алкоголю було в 11 разів вище норми

Нагадаємо, ДТП сталася 18 листопада близько 20 години на автодорозі у селі Струмівка Луцького району. Ford Fusion на смерть збив 18-річного хлопця. За кермом легковика перебував 26-річний житель обласного центру. Водій допустив наїзд на пішохода, який перетинав проїжджу частину на нерегульованому пішохідному переході.

Внаслідок аварії постраждалий загинув на місці.

 

 

Telegram Channel