Курси НБУ $ 36.87 € 39.67
На будівництва школи №13 у Луцьку обіцяють виділити 20 мільйонів

Цих коштів вистачить приблизно на третину будівництва.

Фото Волинські новини.

На будівництва школи №13 у Луцьку обіцяють виділити 20 мільйонів

Будівництво 13-ї школи в Луцьку планують розпочати наступного року, левову частку коштів мають виділити з держбюджету

Про це в інтерв’ю Інформаційному виданню Волинські Новини повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук. З його слів, цей об’єкт увійде до списку проектів, які реалізуватимуться у 2022 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Звичайно, додає він, це проект не одного року.

Наступного року 20 мільйонів гривень має надійти з ДФРР, і цей проект таки стартує.

«Наступного року 20 мільйонів гривень має надійти з ДФРР, і цей проект таки стартує. Оскільки йдеться про повноцінне будівництво, то цієї суми однозначно не вистачить, але зі співфінансуванням із міського бюджету це буде хорошим стартом, третину робіт можна виконати», – інформує він.
В облдержадміністрації інформацію про те, що луцька школа буде фінансуватися за кошти держбюджету, підтвердили. Реконструкція комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13» у Луцьку увійшла до переліку проєктів, що можуть реалізовуватися за кошти ДФРР у 2022 році. Це один із проектів, який набрав найбільшу кількість балів на етапі відбору. Це фактично єдиний новий об’єкт, запланований на 2022 рік.

Читайте також: Галшку Гулевичівну з волинського шляхетського роду визнано святою​.

Нагадаємо, батьки і працівники школи вже не раз просили владу добудувати школу№13. Заклад немає спортзалу, актової зали, а їдальня перебуває в окремому корпусі, тому школярі повинні додатково вдягатися, щоб піти на обід.
Юлія МАЛЄЄВА.

Telegram Channel