Олександр Петраков про результати жеребкування: «Хороше жеребкування для нас. Я молив Бога, щоб не випали Італія і Португалія» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 31.99
Олександр Петраков про результати жеребкування: «Хороше жеребкування для нас. Я молив Бога, щоб не випали Італія і Португалія»

Оце так!

Фото REUTERS.

Олександр Петраков про результати жеребкування: «Хороше жеребкування для нас. Я молив Бога, щоб не випали Італія і Португалія»

З головним тренером Національної збірної України згідні, певно, усі...

Головний тренер збірної України Олександр Петраков відреагував на підсумки жеребкування стикових поєдинків відбору на ЧС-2022.

Слова наставника наводить УНІАН з посиланням на Ютуб-канал vZbirna.

Хороше жеребкування для нас. Я молив Бога, щоб не випали Італія і Португалія.

«Хороше жеребкування для нас. Я молив Бога, щоб не випали Італія і Португалія. Хороші скандинавські команди, я хотів цих суперників...», - сказав Петраков.

- Британські (виправив прес-аташе).

- Так, британські. Цікаво буде зіграти. Вивчатимемо, дивитимемося. Дві гри на виїзді. Якби ми ще і вдома зіграли, то взагалі була б фантастика», - додав тренер.

Півфінали заплановані на 24-25 березня, фінали - 28-29 березня. 

Збірна України зіграє проти Шотландії у півфіналі на виїзді. У випадку перемоги наша команда проведе фінал також на полі суперника з переможцем пари Вельс - Австрія.

Читайте також: Україна у півфіналі плей-оф відбору до ЧС-2022 зіграє із Шотландією.