Курси НБУ $ 39.78 € 42.31
«Волинь» ефектно закінчує першу частину сезону вольовою перемогою над «Прикарпаттям»

Ура-а-а-а-а!!!

Ілюстрація fcvolyn.net

За п'ять хвилин до закінчення поєдинку лучани ще поступалися...

«Волинь» (Луцьк) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 2:1 (0:1 – Василь Француз, 53 хв.; 1:1 – Богдан Кобзар, 86 хв.; 2:1 – Андрій Ляшенко, 90+2 хв., з пенальті)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 20-й тур. 26 листопада 2021 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». Головний суддя А. Михайлюк.

У заключному перед зимовими канікулами турі «Волинь» приймала в Луцьку івано-франківське «Прикарпаття».

На 86-й хвилині Богдар Кобзар зрівнює рахунок (це шостий гол юного нападника у сезоні!), а на 90+2 хвилині Андрій Ляшенко реалізовує пенальті і приносить «Волині» таку бажану перемогу!

В дебюті другого тайму гості вийшли вперед завдяки влучному пострілу свого центрального захисника Василя Француза.

А на 74-й хвилині Роман Барчук міг, фактично, ховати надії господарів на щось хороше в цбому поєдинку – проте не реалізував пенальті!

А згодом підопічні Альберта Шахова таки зуміли перевернути ситуацію з ніг на голову!