«Навіть для мене це були великі гроші»: Дзідзьо розповів, як став жертвою шахраїв - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
«Навіть для мене це були великі гроші»: Дзідзьо розповів, як став жертвою шахраїв

Отакої!

Фото із сайту prolviv.com.

«Навіть для мене це були великі гроші»: Дзідзьо розповів, як став жертвою шахраїв

Артистом маніпулювали

Український музикант та актор Михайло Хома, більш відомий як Дзідзьо, пригадав, як одного разу став жертвою шахраїв.

Зірка говорить, що у нього попросили гроші на лікування дитини. Артист не зміг відмовити, адже це стосувалася здоров'я малюка, тому переказав кошти, навіть попри те, що це була значна сума.

Мене розводили на гроші. Маніпулювали тим, що народилася дитина. Позич спочатку одну суму, потім другу, потім вдвічі більшу. Це великі гроші навіть для мене були, але я повівся.

«Мене розводили на гроші. Маніпулювали тим, що народилася дитина. Позич спочатку одну суму, потім другу, потім вдвічі більшу. Це великі гроші навіть для мене були, але я повівся. Адже якщо я дам, то дитина буде жити. Я віддав, щоб урятувати життя дитини», - розповів Михайло «Зірковому шляху».

Співак говорить, що з ним так вчинили його прихильники. Тому цей неприємний інцидент його дуже засмутив. Відтоді артист більше не позичає гроші.

Читайте також: Про сокровенне до мурашок: Джамала презентувала максісингл (Відео).

«Вони були дуже близькі у фанклубі, і мене так розвели декілька разів. Тому тепер гроші не позичаю», - підсумував артист.