Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
На Волинь прибули перші 700 ноутбуків для вчителів. Відомо, де роздаватимуть сьогодні

Середня вартість одного – 17 800 гривень.

Фото з архіву Волинської ОДА.

На Волинь прибули перші 700 ноутбуків для вчителів. Відомо, де роздаватимуть сьогодні

Загалом Волинська область закупила 2045 гаджетів

У рамках спільного проекту Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації України Волинська область закупила 2045 ноутбуків. Першу партію у кількості 700 одиниць комп’ютерної техніки доставили  в область 26 листопада, інформує управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Слід зазначити, що техніка закуплена управлінням освіти і науки облдержадміністрації за кошти державного бюджету на умовах співфінансування з бюджетів територіальних громад. Згідно з відповідними нормативно-правовими актами сума коштів, виділених тергромадами області, складає від 10 до 30% від вартості ноутбуків.  

З метою проведення прозорого процесу закупівель, Мінцифри, МОН та ДКІБ СБУ розробили дашборд, де кожен може контролювати, як органи виконавчої влади використовують кошти та за яку ціну купують техніку.

Відтак, перші 700 ноутбуків прибули на Волинь та одразу доставляються постачальником у навчальні заклади області. Ноутбуки вже отримали школи в Олиці, Цумані, Підгайцях, Рожищі, Ківерцях та Луцьку.

Сьогодні комп’ютерну техніку отримають навчальні заклади у Горохові, Мар’янівці, Берестечку та Колках.

Сьогодні комп’ютерну техніку отримають навчальні заклади у Горохові, Мар’янівці, Берестечку та Колках.

До слова, закуплені ноутбуки – сучасні, з потужним процесором, камерою та можливістю під’єднання до інтернету. Середня вартість одного ноутбука – 17 800 грн.

На наступному тижні Волинь очікує на ще одну партію комп’ютерної техніки в рамках національного проекту «Ноутбук кожному вчителю»

Читайте також:Директор луцької школи поскаржився в поліцію на порно на уроках

Telegram Channel