Порошенко — Зеленському: досить ганьбити українську розвідку, це еліта нашої армії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 32.19
Порошенко — Зеленському: досить ганьбити українську розвідку, це еліта нашої армії

Петро Порошенко.

Фото Європейська солідарність.

Порошенко — Зеленському: досить ганьбити українську розвідку, це еліта нашої армії

Україна має пишатися своїми розвідниками, які виконують надскладні спецоперації в умовах російської агресії

Про це в ексклюзивному інтерв´ю програмі «The Week» на телеканалі «Прямий» сказав п’ятий президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

Він обурився, що під час пресмарафону Володимир Зеленський зневажливо обізвав офіцерів розвідки «авантюристами».

Він обурився, що під час пресмарафону Володимир Зеленський зневажливо обізвав офіцерів розвідки «авантюристами». Порошенко також зауважив, що журналісти проєкту Bellingcat, які розслідували «вагнергейт», написали, що їм соромно слухати заяви президента Зеленського. П’ятий президент наголосив — в усіх країнах розвідники — це люди, яких «носять на руках».

Читайте також: «Стає всі більш параноїдальним»: як коментували у соцмережах пресмарафон Зеленського.

«Зараз розвідники втрачають мотивацію і це не тільки операція по «вагнерівцях». Подивіться на операцію, яка відбулася з підготовки звільнення українських заручників на донецькому заводі «Ізоляція». Де кріт той самий забезпечив виток інформації і наказ СБУ атакувати розвідників на українській території для того, щоб зірвати операцію. Врешті-решт і ця операція була зірвана», – констатує Порошенко.

Повна версія інтерв´ю з Петром Порошенком вийде на телеканалі «Прямий» 27 листопада о 22.00.